Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Будівництво електричних мереж 0,4 кВ для електропостачання електроустановок водозабірної свердловини в межах смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» (61 проєкт)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесят перша позачергова сесія                                                           сьомого скликання

від 20.10.2020 року

 

Про затвердження проектно-кошторисної документації

проекту «Будівництво електричних мереж 0,4 кВ

для електропостачання електроустановок

водозабірної свердловини в межах смт. Червоне

Андрушівського району Житомирської області»

 

     На підставі ст. 71 Бюджетного Кодексу України,  керуючись ст. ст. 25, 26,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п. 8.4 ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013р. за № 293, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію по робочому проекту «Будівництво електричних мереж 0,4 кВ для електропостачання електроустановок водозабірної свердловини в межах смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області»

кошторисною вартістю 34 340 (тридцять чотири тисячі триста сорок) гривень.

2. Начальнику фінансового відділу (Шевчук Н.В.) внести відповідні зміни до розпису місцевого бюджету на 2020 рік за програмною та економічною ознаками в сумі 34 334 (тридцять чотири тисячі триста тридцять чотири) гривні.

3. Начальнику відділу освіти та економічного розвитку (Степанчук Ю.О.) внести зміни до Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                                   Галина КОЗИРЕНКО