Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Червоненської селищної ради «Про встановлення транспортного податку на території Червоненської селищної ради на 2020 рік»

Проект рішення Червоненської селищної ради «Про встановлення транспортного податку на території  Червоненської селищної ради на 2020 рік» розроблено фінансовим відділом Червоненської селищної ради.

Мета проекту: встановлення на території Червоненської селищної ради транспортного податку у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», приведення нормативного акта у відповідність до змін у чинному законодавстві.

Проект спрямований на встановлення місцевих податків і зборів, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює  передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

– в мережі Інтернет http: http://chervonenska-gromada.gov.ua

– у фінансовому відділі Червоненської селищної ради: Андрушівський район, смт. Червоне, вул. Миру, 28, тел.4- 62-97.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді  по e-mail:  chervone_rada@ukr.net  впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта  на офіційній сторінці Червоненської селищної ради в мережі Інтернет.