Про співфінансування та виділення коштів

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев’ята   сесія                                                                          сьомого скликання

друге пленарне засідання

від 27 лютого  2018 року

Про співфінансування

та виділення коштів

Керуючись п.23 ст. 26, п.4 ст. 61,64,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст. 24-1 Бюджетного кодексу України, селищна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення 29 сесії «Про співфінансування» від 22 лютого 2018 року виклавши його у наступній редакції:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

1.   Виділити з селищного бюджету кошти на співфінансування інвестиційного проекту «Будівництво комунальної сонячної електростанції Червоненської селищної ради ОТГ за адресою: Житомирська область Андрушівський район смт. Червоне», який може реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у розмірі 10 % від запланованої вартості на 2018 рік, в сумі   1 850 329,00 грн. (один мільйон вісімсот п’ятдесят тисяч триста двадцять дев’ять гривень).

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний  голова                                                                  Ю.В. Ящук