Про передачу майна комунальної власності до КП «Червоненський селищний ринок» (40 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокова сесія                                                             сьомого скликання

від 22 грудня 2018 року

Про передачу майна комунальної власності до

КП «Червоненський селищний ринок»

Відповідно п.31 ст.26, ст.60 Закону України «Про місцевого самоврядування в Україні», ст. 136 Господарського Кодексу, для ефективного управління майном комунальної власності, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно в господарське відання КП «Червоненський селищний ринок» рухоме майно, яке належить до комунальної власності об’єднаної територіальної громади, а саме:

1. розкидач – 1 шт.;
    2. колесо (запаска) до розкидача  – 1 шт.
  1. Утворити комісію щодо передачі нерухомого майна в складі:

1) Бачинського В.С. – голова постійної комісії з бюджету;

2) Паламарчук І.П.   –   депутат селищної ради;

3) Іщук Л.М.  – член виконавчого комітету.

1. Доручити селищному голові Ящуку Ю. В. затвердити акт прийому передачі нерухомого майна.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Ящука Ю. В.

Селищний голова                                                                 Ю.В. Ящук