Про внесення змін до структури Червоненської селищної ради на 2019 рік (43 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок третя сесія                                                                        сьомого скликання

від 24 квітня 2019 року

Про внесення змін до структури

Червоненської селищної ради на 2019 рік

Відповідно до п.5 ст.26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію головного бухгалтера Журбіцької С.В., враховуючи пропозицію селищного голови, селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.  Внести зміни в  структуру Червоненської селищної ради та її виконавчих органів на 2019 рік, яка ввійде в дію з 01.05.2019 року та затвердити її в новій редакції.  (Структура додається)

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Селищний голова                                                                      Ю.В. Ящук