Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу ДНЗ «Сонечко» Червоненської селищної ради с. Забара (49 сесія)

Андрушівського району Житомирської області

Сорок дев’ята позачергова сесія                                            сьомого  скликання

від  18 жовтня  2019 року

Про надання дозволу на списання

основних засобів з балансу

ДНЗ «Сонечко» Червоненської селищної ради

с. Забара

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», розглянувши звернення завідуючої ДНЗ «Сонечко» Червоненської селищної ради Житомирської області с. Забара, акти технічного огляду апарата за №№ 929, 930, 931, враховуючи висновок постійних комісій селищної ради, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ДНЗ «Сонечко» Червоненської селищної ради с. Забара на списання з балансу основних засобів, які морально застаріли, фізично зношені, непридатні до експлуатації, а саме:

• котел електричний, інвентарний номер 10490003, знос 100%;
  • плита електрична «Норд», інвентарний номер 10490002, знос 100%;
  • лічильник електричний НІК 2303АРПІТ, інвентарний номер 10490004, рік введення в експлуатацію 2009.

2. Завідуючій ДНЗ «Сонечко» Червоненської селищної ради забезпечити відображення на рахунках бухгалтерського обліку проведення відповідних бухгалтерських операцій.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                            Ю.В.Ящук