Житомирська область, Бердичівський район

Про внесення змін до рішення 61 позачергової сесії «Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції» (2 проєкт)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

___ сесія VIII скликання

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

від 17 грудня 2020 року

Про внесення змін до рішення

61 позачергової сесії

«Про спрямування залишку

коштів освітньої субвенції»

Відповідно ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 року №6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №193 від 27.02.2019р., розглянувши листи відділу освіти та економічного розвитку за № 104 від 14.12.2020року, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.  Внести зміни до рішення 61 позачергової сесії «Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції», виклавши його в новій редакції, а саме: «Спрямувати залишок коштів освітньої субвенції, який сформувався на 01.01.2020 року, в сумі 23773,57 (двадцять три тисячі сімсот сімдесят три гривні 57 копійок) грн., а саме:
  • на реалізацію проєкту «Встановлення пожежної сигналізації в приміщенні Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушівського району Житомирської області за адресою: с.Глинівці, вул. Шкільна,1-А» - 7000 (сім тисяч) грн.;
  • на обробку дерев’яних конструкцій горища Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушівського району Житомирської області вогнетривким розчином 16 773,57 (шістнадцять тисяч сімсот сімдесят три гривні, 57 копійок)»
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова Юрій ЯЩУК