Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (9 сесія): Про намір передачі майна в оренду на аукціоні

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IX сесія VIII скликання

від 10 червня 2021 року                                                                    № 192

 

Про намір передачі майна

в оренду на аукціоні

 

       Керуючись  статтею 25, пунктом 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна»,  Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна»,  з метою врегулювання організаційних етапів, пов’язаних з передачею в оренду нерухомого майна, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на передачу в оренду на аукціоні нерухомого майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, що перебуває на балансі Червоненської селищної ради, згідно додатку 1 (додається).

2. Встановити, що  нежитлові приміщення №1, №2 та №10, які знаходяться в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою Житомирська область, Бердичівський (Андрушівський) район, смт. Червоне, провулок  Базарний, 6,  передаються в оренду  без зміни цільового призначення, без  права їх викупу та передачі їх в суборенду.

3. Встановити, що нежитлові приміщення з №3 по №9, які знаходяться в одноповерховій будівлі аптеки №50, за адресою Житомирська область, Бердичівський (Андрушівський) район, смт. Червоне, провулок  Базарний, 6, що не використовувались в діяльності аптеки протягом трьох років, з метою їх передачі в оренду, можуть бути використані за будь-яким цільовим призначенням, без  права їх викупу та передачі їх в суборенду.

4. Затвердити умови передачі в оренду на електронному аукціоні нерухомого майна, вказаного в п.1 даного рішення, згідно з додатками 2-4 (додаються).

5. Спеціалісту юрисконсульту І категорії апарату виконавчого комітету селищної ради Болотіну П.С. забезпечити:

5.1. оприлюднення на офіційному сайті Червоненської селищної ради та в електронній торговій системі (ЕТС) рішення про намір передачі нерухомого майна в оренду, визначеного в п.1 цього рішення, протягом трьох робочих днів;

5.2. внесення та опублікування інформації про потенційні об’єкти оренди, вказані в п.1 даного рішення, до ЕТС в порядку, обсязі та строки, передбачені чинним законодавством;

5.3. формування в ЕТС оголошення про передачу нерухомого майна, вказаного в п. 1 даного рішення, в оренду на аукціоні згідно з умовами, визначеними в додатках 2-4 до даного рішення;

5.4. вжиття заходів щодо проведення електронного аукціону з передачі в оренду нерухомого майна, вказаного в п. 1 даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

 

 

Секретар ради                                                        Неля БЕЗНОСКО

ї                          Додаток 1

до рішення  IX сесії VIII скликання

Червоненської  селищної ради 

від 10.06.2021 року № 192

Перелік  нерухомого майна комунальної власності  Червоненської селищної територіальної громади,

що перебуває на балансі Червоненської селищної ради  та може бути передано в оренду на аукціоні

п/п

Назва об’єкту

 

Місцезнаходження потенційного об’єкта оренди

Площа приміщення,

кв. м

Вартість об’єкта оренди - ринкова (оціночна) вартість, грн.

Цільове призначення використання приміщення

1

Нежитлові приміщення в будівлі аптеки №50

(кімнати №1 та №10)