Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов'язаних із діяльністю червоненської селищної ради на 2019 рік

ПРОГРАМА

ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРЕДСТАВНИЦЬКИХ

ВИТРАТ ТА ІНШИХ ВИДАТКІВ, ПОВ'ЯЗАНИХ ІЗ ДІЯЛЬНІСТЮ

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

НА  2019  РІК

1. ПАСПОРТ

Програми фінансового забезпечення представницьких витрат

та інших видатків, пов’язаних з діяльністю

Червоненської селищної ради

на 2019 рік

1.

Ініціатор розроблення Програми

2.

Назва розпорядчого документа при розробленні Програми

Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Бюджетний Кодекс України, Наказ Міністерства фінансів України  від 14.09.2010  N 1026

3.

Розробник Програми

4.

Відповідальні виконавці Програми

5.

Термін реалізації Програми

2019 рік

6.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Селищний  бюджет

7.

Орієнтований обсяг фінансування Програми, усього в т.ч.:

2019 рік -

30,0 тис.грн

30,0 тис.грн.

2. Проблеми, на розв’язання яких спрямована програма

Чинне законодавство України передбачає, що органи місцевого самоврядування можуть виступати організаторами заходів місцевого значення та учасниками заходів загальнодержавного та міжнародного значення. Червоненська селищна рада  є членом різних Асоціацій різного рівня.

Програма фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Червоненської селищної ради на 2019 рік (далі - Програма) розроблена відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указів Президента України щодо відзначення загальнодержавних та професійних свят та ін.

3. Мета програми

Програма спрямована на забезпечення виховання місцевого патріотизму, пропагування історичної, культурної спадщини та соціально-економічного потенціалу громади, проведення на території громади загальнодержавних, районних та міських свят, створення відповідного іміджу при налагодженні ділових та культурних зв'язків, популяризації геральдичної символіки громади, зміцнення авторитету органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підтримки територіальної громади, тощо.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу:

- забезпечити необхідні умови для здійснення повноважень та проведення видатків, пов’язаних із діяльністю селищної ради;

- забезпечити необхідні умови для участі представництва керівництва та працівників ради в заходах загальнодержавного, місцевого та міжнародного значення, суспільно-політичних подіях;

- вшанування пам’яті видатних осіб, відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та професійних свят;

- забезпечити проведення тематичних семінарів щодо покращення взаємодії органів місцевого самоврядування, державного управління і громади ОТГ у вирішенні питань соціально-економічного розвитку території та покращення законодавчої бази;

- забезпечити участь селищної ради в Асоціаціях місцевих та регіональних рад;

- забезпечити відзначення та нагородження громадян чи колективів за досягнуті результати;

- здійснення міжнародних зв’язків, встановлення взаємовигідного транскордонного та міжнародного співробітництва, вирішення питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів селищного  бюджету. Обсяг коштів на 2019 рік становить 30,0 тис. грн., і може змінюватись при внесенні змін до місцевого бюджету.

Строк реалізації програми до 31 грудня 2019 року.

5. Напрями діяльності та заходи Програми

1. Організація проведення на території Червоненської ОТГ заходів загальнодержавного, обласного, районного, міського та міжнародного значення (в тому числі представницькі витрати), пов’язаних із відзначенням :

- державних свят;

- пам’ятних дат (у тому числі святкування дат, пов’язаних з утворенням громади, тощо);

- ювілеїв;