Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради

Адреса: вул. Миру, буд. 28, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, індекс поштовий 13434

Тел./факс: (04136) 4-61-21

Електронна пошта: cnapchervone@ukr.net

Веб-сайт: http://www.Chervonenska-gromada.gоv.ua

Режим роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.00 по 15.00

П’ятниця з 08.00 по 20.00, без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них

1. Заява про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (формується за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав працівником центру надання адміністративних послуг).
  2. Документ, що посвідчує особу заявника (паспорт).
  3. Документи, що свідчать про визначення нерухомого майна як безхазяйного (рішення органу місцевого самоврядування, технічний паспорт).

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

5.

Строк надання послуги

У строк, що не перевищує 12 годин, крім вихідних та святкових днів, з моменту прийняття відповідної заяви.

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисто, в тому числі через представника за довіреністю (у цьому разі встановлюється особа заявника та перевіряється обсяг його повноважень).

7.

Перелік підстав для відмови у

наданні адміністративної послуги

У взятті на облік безхазяйного нерухомого майна може бути відмовлено, якщо:

1. Із заявою про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна звернулася неналежна особа;
  2. Безхазяйне майно не підлягає обліку відповідно до закону;
  3. Нерухоме майно або його частина розміщені на території, державну реєстрацію прав на якій проводить інший орган державної реєстрації прав;
  4. Із заявою про взяття на облік безхазяйного у Державному реєстрі прав та інших базах даних, які використовує державний реєстратор, містяться записи про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно, щодо якого подано заяву про взяття на облік, або записи про державну реєстрацію обтяжень речових прав на таке майно;
  5. У Державному реєстрі прав відсутні записи про припинення права власності на нерухоме майно у зв’язку з відмовою власника від права власності (в разі коли підставою для звернення органу місцевого самоврядування із заявою про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна є відмова власника нерухомого майна від свого права власності).

8.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 18, 19);
  2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 25.12.2015 № 1127;
  3. Наказ Міністерства юстиції України від 21.11.2016 № 3276/5 «Про затвердження Вимог до оформлення заяв та рішень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».