8 скликання (12 проєкт): Про утворення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

ХІІ сесія VIII скликання

від  ___ вересня 2021 року                                                                           № ___

Про утворення комунальної установи

«Центр надання соціальних послуг»

Червоненської селищної ради

Відповідно п. 30 ч.1 ст. 26, ч. 1 ст. 59, ч. 1, ч. 2, ст. 60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до ст. ст. 80, 81, 83, 87, 89, 90 Цивільного кодексу України ст. 13 Закону України «Про соціальні послуги», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 177 «Деякі питання діяльності центрів надання соціальних послуг», наказу Міністерства соціальної політики України  від 12.07.2016 №753  «Про затвердження Типового штатного нормативу чисельності працівників Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради та затвердити її положення згідно з додатком 1.

2. Затвердити структуру і граничну чисельність комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради згідно з додатком 2.

3. Селищному голові вжити заходів щодо оголошення та проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Червоненської селищної ради» протягом місяця з дня державної реєстрації юридичної особи.

4. Закріпити за комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради на праві оперативного управління майно, необхідне для здійснення діяльності згідно з додатком 3.

5. Фінансовому відділу Червоненської селищної ради передбачити в селищному бюджеті на 2021 рік кошти на утримання комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Червоненської селищної ради.

6. Вважати такими, що втратили чинність рішення шостої позачергової сесії сьомого скликання від 24.03.2016 р. «Про створення центру надання соціальних послуг» та двадцять четвертої сесії сьомого скликання від 22.08.2017 р. «Про внесення змін до рішення шостої позачергової сесії сьомого скликання від 24 березня 2016 року».

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Селищний голова                                                                                Юрій ЯЩУК