Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (6 проєкт): Про передачу службового автомобіля

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VІ сесія VIII скликання

від  ___ березня 2021 року                                                                                     № ___

 

Про передачу службового автомобіля

 

    Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування службовий автомобіль: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.04.2021 року по 30.06.2021 року.

3. Визначити місце стоянки автомобіля гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: вул. Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобілем паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.04.2021 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий – 80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6,4 л., газ нафтовий 8,0 л.

5. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

6. Рішення селищної ради прийняте ІІ сесія VIII скликання від 17 грудня 2020 року за  29 «Про передачу службового автомобіля» вважати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                               Юрій ЯЩУК

 

Додаток

до рішення селищної ради

VI сесії VIII скликання

від              2021 року

 

ПОГОДЖУЮ:

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Червоненський селищний голова

________________ Ю.ЯЩУК

«____» ___________ 2021р.

 

АКТ

прийому – передачі майна

смт Червоне                                                                                   «___»  ________2021р.

Ми, комісія в складі: _________________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________

________________________________________, склали даний акт про передачу майна в тимчасове безоплатне користування, від Червоненської селищної ради до дільничного офіцера поліції Червоненської селищної ради, а саме: