Про спрямування коштів на придбання житла для особи з числа дітей - сиріт

Андрушівського району Житомирської області

Тридцять восьма сесія                                                                                         сьоме скликання

від 15 листопада 2018 року

Про спрямування коштів на придбання

житла для особи з числа дітей - сиріт

Керуючись Цивільним кодексом України, Законом України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування",  Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ПКМ України від 15.11.2017 р. № 877 "Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, осіб з їх числа", наказу Міністерства соціальної політики України від 06.11.2015 № 1092 «Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 29.10.2015 «Про основні пріоритети державної політики у соціальній сфері з питань забезпечення прав дітей в Україні», розглянувши Витяг з протоколу № 2 від 19.10.2018 року засідання комісії із визначення напрямів та об'єктів, на які у 2018 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа", заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови щодо нагальної потреби у придбанні квартири для особи з числа дітей – сиріт Мороза В.Л., враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово - комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Спрямувати кошти в сумі 242780 грн. (222 200 грн. – кошти субвенції державного бюджету, 20 580 грн. кошти селищного бюджету із них: 17 800 грн. продавцю, 2 780 грн. на послуги нотаріуса ) на купівлю двокімнатної квартири № 8 в будинку № 1 по вул. Заводська в смт. Червоне  Андрушівського району Житомирської області, загальною площею 43,2 кв.м., жилою площею 27,2 кв.м. особі з числа дітей – сиріт Морозу Василю Леонідовичу.

2. Визначити Мороза Василя Леонідовича покупцем двокімнатної квартири № 8 за адресою: Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул. Заводська, буд. № 1, загальною площею 43,2 кв.м., жилою площею 27,2 кв.м., Морозу Василю Леонідовичу укласти та підписати договір купівлі продажу двокімнатної квартири № 8 за адресою: Житомирська область, Андрушівський район, смт. Червоне, вул. Заводська, буд. № 1, загальною площею 43,2 кв.м., жилою площею 27,2 кв.м.  та акт приймання – передачі даної квартири.

3. Визначити Червоненську селищну раду платником коштів за договором купівлі – продажу квартири № 8 в будинок № 1 по вул.. Заводська в смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, загальною площею 43,2 кв.м., жилою площею 27.2 кв.м.

Доручити селищному голові Ящуку Ю.В. підписати договір купівлі – продажу квартири від імені Червоненської селищної ради.

4. Головному бухгалтеру Червоненської селищної ради забезпечити перерахунок коштів із рахунку селищної ради на рахунок продавця.

5. Заборонити особі з числа дітей – сиріт Морозу Василю Леонідовичу на протязі 10 (десяти) років відчужувати дану квартиру.

6. Після набуття права власності на квартиру особу з числа дітей – сиріт Мороза Василя Леонідовича зняти із квартирного обліку Червоненської селищної ради.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                 Ю.В.Ящук