Про затвердження проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній протяжністю 1,1 км в с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області»

Андрушівського району Житомирської області

Дванадцята позачергова сесія                                                                           першого скликання

від 25 серпня 2016 року

Про затвердження проекту

«Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній

протяжністю 1,1 км в с. Малі Мошківці

Андрушівського району Житомирської області»

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Керуючись ст. 10 п. 1  ЗУ «Про публічні закупівлі», щодо загальних умов здійснення закупівлі та оприлюднення інформації про закупівлю.

Згідно з висновком комісії Міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ 5 Напрям 1 Пункт 1), селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Капітальний ремонт дороги по Центральній протяжністю 1,1 км. в с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області».
  2. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 472,628 тис. грн.
  3. Оприлюднити інформацію про проект у місцевих засобах масової інформації.
  4. Тендерному комітету оприлюднити інформацію про укладений договір на виконання робіт та звіт про виконання договору в електронній системі закупівель «ProZorro», з дотриманням термінів та пакету документів.

Селищний голова                                                                                        Ю.В. Ящук