Про затвердження проекту «Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній протяжністю 1,1 км в с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята позачергова сесія                                                                           першого скликання

від 25 серпня 2016 року

Про затвердження проекту

«Капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній

протяжністю 1,1 км в с. Малі Мошківці

Андрушівського району Житомирської області»

Відповідно до пункту 5 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

Керуючись ст. 10 п. 1  ЗУ «Про публічні закупівлі», щодо загальних умов здійснення закупівлі та оприлюднення інформації про закупівлю.

Згідно з висновком комісії Міністерства регіонального розвитку, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (Розділ 5 Напрям 1 Пункт 1), селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити проект «Капітальний ремонт дороги по Центральній протяжністю 1,1 км. в с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області».
  2. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 472,628 тис. грн.
  3. Оприлюднити інформацію про проект у місцевих засобах масової інформації.
  4. Тендерному комітету оприлюднити інформацію про укладений договір на виконання робіт та звіт про виконання договору в електронній системі закупівель «ProZorro», з дотриманням термінів та пакету документів.

Селищний голова                                                                                        Ю.В. Ящук