Житомирська область, Бердичівський район

Про делегування повноважень (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Шістдесят перша  позачергова сесія                                      сьомого скликання

від  20.10.2020 року

Про делегування повноважень

Відповідно ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.66 Закону України «Про освіту», розглянувши  лист начальника відділу освіти та економічного розвитку Степанчук Ю.О. про надання повноважень  на переведення з посади вихователя на посаду завідувачки ЗДО «Сонечко» с. Глинівці гр. Шевчук Т.А., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Делегувати відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради повноваження  щодо переведення гр. Шевчук Т.А. на посаду завідувачки закладу дошкільної освіти «Сонечко» с. Глинівці в порядку визначеному чинним законодавством.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування.

Секретар ради                                                                Галина КОЗИРЕНКО