Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (3 сесія): Про затвердження Програм

Червоненська селищна рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

ІІІ сесія VIII скликання

від  23 грудня 2020 року                                                                 № 48

 

Про затвердження Програм

 

     Відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 91 Бюджетного кодексу України, відповідно ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про охорону дитинства», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та з метою реалізації прав окремих категорій громадян Червоненської селищної на пільговий проїзд приміським автомобільним транспортом загального користування, з метою активізації вирішення невідкладних питань соціально-побутового, організаційно-правового і культурного обслуговування, враховуючи рекомендацію спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму соціального захисту інвалідів по зору 1-2 групи по Червоненській селищній територіальній громаді на 2021 рік (додається).

2. Затвердити Програму про використання коштів спеціального фонду селищного бюджету територіальної громади на благоустрій та ремонт і утримання доріг комунальної власності в селищі та селах територіальної громади з благодійних внесків на 2021 рік (додається).

3. Затвердити Програму зайнятості населення на території Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік (додається).

4. Затвердити Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік (додається).

5. Затвердити Програму фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини» Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік (додається).

6. Затвердити Програму розвитку охорони здоров’я Червоненської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки (додається).

7. Затвердити Програму інформаційної діяльності Червоненської селищної територіальної громади 2021 рік (додається).

8. Затвердити Програму соціального захисту населення «Т У Р Б О Т А» Червоненської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки (додається).

9. Затвердити Програму пільгового перевезення учнів, вихованців та педагогічних працівників закладів освіти Червоненської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки (додається).

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

 

 

 

Селищний голова                                                                        Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення