Про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Глинівці Андрушівського району Житомирської області»

Андрушівського району Житомирської області

Тридцять шоста позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

від 21 вересня 2018 року

Про затвердження проектно-кошторисної

документації проекту

«Реконструкція вуличного освітлення

в с. Глинівці Андрушівського району

Житомирської області»

На підставі ст. 71 Бюджетного Кодексу України, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  п. 8.4 ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво»,  ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013р. за № 293.

Згідно з «Порядком затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України  від 11.05.2011 №560, експертного звіту філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Житомирській області від 19.09.2018 № 16486, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проектно-кошторисної документацію по робочому проекту «Реконструкція вуличного освітлення  в с. Глинівці Андрушівського району Житомирської області» кошторисною вартістю  647,67800 тис.грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                       Ю.В. Ящук