Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Оголошення

Дата створення: 11:31 17.09.2021

Проводиться міжнародна соціально екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій Всесвітній день прибирання “World Cleanup Day” З метою формування культури чистоти і дбайливого ставлення до довкілля, поліпшення екологічної ситуації України, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій всесвітній день прибирання  - «World Cleanup Day». Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 09:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. Запрошуємо взяти участь в акції, організації всіх форм власності, їх трудові колективи, компанії, державні установи, комунальні служби і підприємства, працівників закладу освіти, школярів, студентів, засоби масової інформації, лідерів думок, та пересічних громадян та мешканців Червоненської селищної територіальної громади! Акція має глибоке суспільне значення у формуванні національної культури чистоти, адже об’єднує громадянське суспільство, представників бізнесу та органи державної влади у вирішенні питань правильного поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку.

До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

Дата створення: 09:27 17.09.2021

Інформуємо про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблювальних угідь, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України  від 11  серпня 2021 року № 886, далі - Порядок.  

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко

Дата створення: 09:12 17.09.2021

Сьогодні, 16 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із керівництвом Житомирського району, народними депутатами України та депутатами обласної ради взяли участь в урочистому відкритті нового дитячого садочку у Станишівці, побудованого в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

До уваги громадян!

Дата створення: 15:15 16.09.2021

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко

Дата створення: 14:11 16.09.2021

У Житомирській області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» розпочали облаштування сучасної дороги, що пролягає до Біотехнологічного ліцею у селі Радовель.

Велике будівництво на Житомирщині: завершується реконструкція садочка у селі Слободище

Дата створення: 08:13 16.09.2021

У рамках програми Президента «Велике будівництво» у Житомирській області продовжується розбудова соціальної інфраструктури.

Велике будівництво на Житомирщині: Віталій Бунечко відвідав спортивні заклади області, які планується реконструювати у 2022 році

Дата створення: 09:22 15.09.2021

Сьогодні, 14 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув спортивні заклади Житомира та Бердичева, які будуть реконструйовані у 2022 році в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Велике будівництво на Житомирщині: голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк перевірила хід виконання робіт на одному з об’єктів

Дата створення: 14:05 14.09.2021

На Житомирщині триває розбудова та відновлення дорожньої інфраструктури завдяки Програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Просто зараз на території Бердичівського району проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 060102 Андрушівка-Червоне-Закутинці км 24+543 – км 32+406.

Велике будівництво на Житомирщині: триває зведення транспортної розв’язки на автодорозі М-21 поблизу Бердичева

Дата створення: 13:03 13.09.2021

На автодорозі міжнародного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у рамках програми Президента України «Велике будівництво» зводиться транспортна розв’язка.

Віталій Бунечко нагородив спортсменів Житомирщини напередодні професійного свята. ФОТО

Дата створення: 09:29 10.09.2021

Сьогодні, 09 вересня, у Житомирській облдержадміністрації відбулися урочистості до Дня фізичної культури і спорту.