Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Новини

Увага!!! Оренда землі для жителів громади на пільгових умовах!!!

Дата створення: 08:39 01.08.2020

Червоненська селищна рада об’єднаної територіальної громади має намір передати в оренду жителям громади  земельні ділянки , під мінімальну відсоткову ставку,   площею по 0,50 га у кількості  54 ділянки, наступного  призначення:

Відкритий обласний Фотоконкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму

Дата створення: 11:50 03.07.2020

Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирський обласний туристичний інформаційний центр оголошують відкритий обласний конкурс туристичної фотографії з нагоди Дня туризму. Участь у Фотоконкурсі безкоштовна. Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.

Відзначення Дня Конституції та Дня молоді!

Дата створення: 15:54 30.06.2020

Для відзначення Дня Конституції та Дня молоді з 23 червня в бібліотеках громади було розгорнуто книжкові виставки та тематичні полички :«Конституція  - від козаків до сьогодення», «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована  правознавча, історично-довідкова література.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДОЙМАХ!

Дата створення: 16:30 26.06.2020

Останнім часом почастішали випадки загибелі людей на водоймах області, переважна більшість з яких спричинена порушенням правил безпечної поведінки при перебуванні на водних об’єктах.

Питання контролю за зростанням зараження коронавірусом обговорили на нараді в Президента України

Дата створення: 15:50 25.06.2020

При дотриманні заходів, розроблених урядом України для стримування поширення коронавірусної інфекції, не може відбуватися значного зростання кількості хворих. Про це після вивчення питання з епідеміологами повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради щодо запобігання поширенню COVID-19, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського. До того ж у деяких країнах заходи пом’якшують навіть більше, ніж в Україні. Міністр робить висновок, що щоденні антирекорди захворюваності відбуваються через порушення карантину.

У Житомирі відбудеться презентація щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини за 2019 рік

Дата створення: 15:49 25.06.2020

З метою сприяння правовій поінформованості населення Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини заплановано проведення у Житомирській області презентації щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання прав та свобод людини і громадянина за 2019 рік.

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ!

Дата створення: 13:35 25.06.2020

До відома випускників навчальних закладів!

Майбутнє громад і районів: відповіді на шість «гарячих» питань

Дата створення: 13:30 25.06.2020

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, або коротко – децентралізація перебуває на дуже відповідальному етапі, коли одне невчасне рішення, або його відсутність, може зруйнувати усе те, що ми разом вибудовували не один рік. Останніми тижнями побільшало розмов  навколо завершення реформування базового і районного рівня адміністративно-територіального устрою. Зріс також градус дискусій, виникли «експертні» думки, риторику деяких з них важко зрозуміти. І це, звичайно, турбує міжнародну спільноту, яка допомагає нам впроваджувати реформу від самого її початку. Отже вважаємо за необхідне відповісти на деякі «гарячі» питання, які громади та інші учасники реформи адресують і Міністерству, і профільним асоціаціям, і міжнародним партнерам.

На Житомирщині триває комплекс профілактичних заходів «АВТОБУС – 2020»

Дата створення: 13:23 25.06.2020

Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., у Житомирській області проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020».