Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (13 сесія): Про передачу майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади в оперативне управління Крилівській гімназії Червоненської селищної ради

Червоненська селищна рада 

Житомирської області

 

ХІІІ позачергова сесія VIII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  08 жовтня 2021 року                                                                                № 327 

 

Про передачу майна комунальної власності

Червоненської селищної територіальної

громади в оперативне управління

Крилівській гімназії Червоненської селищної ради

 

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 135, 137 Господарського кодексу, Цивільного кодексу,  враховуючи лист Крилівської гімназії Червоненської селищної ради від 07.10.2021р. №18,  та рекомендації постійної комісії селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати  безоплатно з балансу Червоненської селищної ради на баланс Крилівської гімназії Червоненської селищної ради основні засоби та інші матеріальні активи  згідно з додатком 1.

2. Закріпити на праві оперативного управління за Крилівською гімназією Червоненської селищної ради майно визначене в пункті 1 даного рішення.

3. Доручити головному бухгалтеру Журбіцькій С.В.:

3.1. підготувати рішення виконавчого комітету про утворення комісії з безоплатного приймання-передачі основних засобів та інші матеріальних активів  визначених в додатку 1 даного рішення.

3.2. подати на затвердження виконавчого комітету Червоненської селищної ради акти безоплатного приймання-передачі основних засобів та інших матеріальних активів  визначених в додатку 1 даного рішення.

4. Крилівській гімназії Червоненської селищної ради прийняти основні засоби та інші матеріальні активи згідно актів приймання-передачі забезпечити приймання-передачу зазначеного майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати селищній раді акти приймання-передачі.

5. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С. 

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію селищної ради  з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості,