Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (15 сесія): Про пільгове забезпечення раціональним харчуванням дітей у закладах дошкільної освіти у 2022 році

ЧЕРВОНЕНська СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ХV сесія VIII скликання

 

21 грудня  2021 року                  смт Червоне                                              419

 

 

Про пільгове забезпечення раціональним

харчуванням дітей у закладах дошкільної освіти

у 2022 році

 

     У закладах дошкільної освіти Червоненської селищної територіальної громади забезпечена доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти. Відповідно до ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 року №2628, Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000р. №1768 (зі змінами). Відповідно Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» від 21.11.1992 року № 2811-ХІІ ( зі змінами ), Постанови Кабінету Міністрів України «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів» від 26.08.2002 року № 1243 (зі змінами та доповненнями, наказу Міністерства освіти і науки України «Про порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернатних дошкільних закладах» від 21.11.2002 року № 667, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.10.2012 р. № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», з метою забезпечення раціональним харчуванням дітей ЗДО селища та сіл територіальної громади, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити з 01 січня 2022 року середньоденну вартість харчування для вихованців закладів дошкільної освіти Червоненської селищної територіальної громади у розмірі до 55 грн.

2. Плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти  громади :  смт. Червоне Глинівці, Великі Мошківці, Забара, Крилівка встановити - 50% від його вартості.

3. Встановити знижку для батьків, які мають троє та більше дітей, на плату за харчування дітей у комунальних закладах  освіти Червоненської селищної територіальної громади в розмірі 50% від встановленої пунктом 1 даного рішення вартості харчування.

4. Від сплати за харчування звільняються батьки:

  •  у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищує рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму);
  • з малозабезпечених сімей, за наявності відповідних підтверджуючих документів;
  • сім’ї яких оформили опіку над неповнолітніми дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування;
  • учасники АТО/ООС;
  • дітей з інвалідністю;
  • інваліди війни;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • (опікуни) дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісі селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфер послуг (Журавель І.М.)  та  постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування (Степанчук Ю.О.).

 

  

 

 

Селищний голова                                                                         Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рішення розроблено  Г