Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження відповідального за здійснення технічного нагляду під час виконання робіт з будівництва системи водопостачання (48 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок восьма позачергова сесія                                               сьомого скликання

від 24 вересня  2019 року

 

Про затвердження відповідального

за здійснення технічного нагляду

під час виконання робіт з будівництва

системи водопостачання

 

     Згідно з п. 42 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року №903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури», а саме Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, враховуючи висновки постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити відповідальним за здійснення технічного нагляду Альшевського Олексія Костянтиновича по об’єкту «Будівництво системи водопостачання південної частини смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області»,  копія кваліфікаційного документу  додається.

2. Відповідального за здійснення технічного нагляду, забезпечити протягом усього періоду будівництва дотримання проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контроль за якістю та обсягами робіт, виконаних під час капітального ремонту.

3. У разі виявлення порушень або відхилень у роботі підрядної організації, відповідальний за технічний нагляд повинен повідомити замовника та відповідні інспекції державного архітектурно-будівельного контролю для вжиття ними заходів згідно із законодавством.

 

Селищний голова                                                                        Ю.В. Ящук