Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (12 проєкт 2): Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VIІІ сесія VIII скликання

від 16 вересня 2021 року                                                               №

 

Про затвердження проєкту

землеустрою щодо відведення

земельної ділянки

           

         Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 12, ст. 79-1, ст. 123 Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій». Розглянувши клопотання спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,0713га, яка перебуває у комунальній власності  Червоненської селищної ради за межами села Крилівка, враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,селищна рада,  селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки (кадастровий номер 1820385600:05:000:0046), яка знаходиться в комунальній власності територіальної громади Червоненської селищної ради, площею 8,0713га за межами населеного пункту с. Крилівка  з цільовим призначенням 01.07 для ведення городництва.

2. Доручити селищному голові провести державну реєстрацію земельної ділянки згідно пункту № 1 доного рішення.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                           Юрій ЯЩУК