Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (12 проєкт): Про затвердження положень про структурні підрозділи апарату Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

ХІІ сесія VIII скликання

від  ___ вересня 2021 року                                                                           № ___

 

Про затвердження положень про структурні

підрозділи апарату Червоненської селищної ради

 

Керуючись ст. 26, частиною 4 статті 54, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, враховуючи рішення одинадцятої сесії Червоненської селищної ради восьмого скликання №260 від 20 серпня 2021 року «Про внесення змін до структури апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів ради» враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та місцевого самоврядування, селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про відділ правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Червоненської селищної ради, що додається (додаток 1).

2. Затвердити положення про відділ соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування Червоненської селищної ради, що додається (додаток 2).

3. Затвердити положення про відділ </