Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про передачу службового автомобіля (60 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесята сесія                                                                                         сьомого скликання

від  23.09.2020 року

 

Про передачу службового автомобіля

 

     Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування службовий автомобіль: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.10.2020 року по 31.12.2020 року.

3. Визначити місце стоянки автомобіля гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: вул. Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобілем паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.10.2020 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий – 80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6.4 л., газ нафтовий 8.0 л.

5. Селищному голові Червоненської селищної ради забезпечити формування складу комісії по прийому-передачі майна, для забезпечення функціонування поліцейської станції.

6. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

7. Рішення селищної ради прийняте п’ятдесят сьомою сесією сьомого скликання від 25.06.2020 року «Про передачу службового автомобіля» вважати таким, що втратило чинність.

8. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                      Юрій ЯЩУК

 

Додаток

до рішення селищної ради

60 сесії сьомого скликання

від 23.09.2020 року

 

ПОГОДЖУЮ:

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Червоненський селищний голова

 

________________ Ю.ЯЩУК

 

«____» ___________ 2020р.

 

 

АКТ

прийому – передачі майна

 

смт Червоне                                                                                   «___»  ________2020р.

Ми, комісія в складі: __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________, склали даний акт про передачу майна в тимчасове безоплатне користування, від Червоненської селищної ради до дільничого офіцера поліції Червоненської селищної ради ОТГ, а саме:

 

№ з/п

Найменування

Одиниця виміру

Кількість

Первісна вартість, грн.

1.

 

 

 

 

   

 

 

РАЗОМ

 

 

 

Акт складено у двох примірниках, один з яких залишається в Червоненській селищній раді, другий у дільничного офіцера поліції Червоненської ОТГ.

 

Члени комісії:

 

 

________________

 

________________

________________

 

________________

________________

 

________________

________________

 

________________

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій