Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів (47 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

      

Сорок сьома позачергова сесія                                            сьомого скликання

Від 06 вересня 2019 року

 

Про виділення коштів

 

     Відповідно ст. 26,50,65 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Програми компенсації втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз, на території Червоненської ОТГ на 2018-2020 роки затвердженої рішенням 35 сесії від 11.09.2018 року, враховуючи висновок постійної комісії комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2019 рік:

1.1. Виділити кошти в сумі 8000 грн. ( Вісім тисяч гривень 00 копійок) для компенсації власникам втрат від здачі на забій худоби, хворої на лейкоз на території Червоненської ОТГ.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

  

 

Секретар ради                                                                            Г.І.Козиренко