Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу у власність земельної ділянки ( 51 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят перша сесія                                                             сьомого  скликання

від 23 грудня 2019 року 

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

     Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» зі змінами та доповненнями, керуючись  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій» п.1 пп. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розглянувши заяву гр. Кондратюка Павла Семеновича номер облікової картки платника податків 1742615959, жителя с. Малі Мошківці вул. Центральна 21, щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи рішення суду справа № 272/1102/19, довідку Червоненської селищної ради про прийняття участі у жеребкуванні,  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, за рахунок  розпайованого Маломошківецького КСП «Промінь» враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада.

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кондратюку Павлу Семеновичу  за № 18 загальною площею 4,5192га., кадастровий номер земельної ділянки 1820386600:04:000:0019, що розташована за межами населеного пункту с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП «Промінь».

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Кондратюку П. С.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 18 для внесення змін в земельно-облікові документи та як дана земельна ділянка знаходиться в оренді ПП «СИНТЕС».

4. Спеціалісту земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

Селищний голова                                                                                      Юрій  ЯЩУК