Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (4 сесія): Про виділення матеріальної допомоги

Червоненська селищна рада

Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

ІV сесія VIII скликання

від  26 січня 2021 року                                                                       № 62

 

Про виділення матеріальної допомоги

 

     Відповідно до ст. 26, статей 42,61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам об’єднаної територіальної громади», розглянувши заяви жителів об’єднаної територіальної громади та представлені до заяв матеріали, враховуючи висновок засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Виділити за рахунок коштів селищного бюджету виділених на інші видатки по соціальному захисту населення матеріальну допомогу по /КПКВК 0113242, КЕКВ 2730 /:

1 Преверенда Ольга Олексіївна 2000 грн.
2 Постернак Степанида Кириківна 2000 грн.
3 Донець Світлана Петрівна 2000 грн.
4 Леончук Володимир Вікторович 2000 грн.

2. Бухгалтерії селищної ради на протязі місяця здійснити виплату матеріальної допомоги в сумі 8000 /вісім тисяч/ гривень згідно даного рішення громадянам.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                    Юрій ЯЩУК