Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (8 проєкт): Про надання згоди на придбання споруди (кіоску)

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

VIІІ сесія VIII скликання

від  16  квітня 2021 року                                                                            №

 

Про надання згоди на придбання споруди (кіоску)

 

     Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист директора КП «Червоненський селищний ринок» Дяченка Ю.М., беручи до уваги відсутність адмінприміщення КП «Червонський селищний ринок» для розташування його керівництва та документів підприємтсва, з метою покращення роботи підприємства, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду директору КП «Червоненський селищний ринок» Дяченку Ю.М. на укладання договору купівлі-продажу на придбання споруди (кіоску) з ціною 11 000 грн (одинадцять тисяч гривень) за адресою: вул. Миру, 9, смт Червоне Житомирської області за рахунок коштів виділених для поповнення статутного фонду.       

2. Директору КП «Червоненський селищний ринок» Дяченку Ю.М. на черговій сесії Червоненської селищної ради проінформувати про придбання майна зазначеного в п.1 даного рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                     Юрій ЯЩУК