Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (36 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять шоста позачергова сесія                                                                             сьомого скликання

Від 21 вересня 2018 року

Про припинення права

постійного користування

земельною ділянкою

Розглянувши заяву Оборського Миколи Станіславовича про припинення права постійного користування земельною ділянкою,  в межах населеного пункту смт. Червоне вул. Кооперативна № 100,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, керуючись  ст. 141 Земельного Кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою гр. Оборському Миколі Станіславовичу за адресою  смт. Червоне вул. Кооперативна № 100, орієнтовною площею 0,15га., за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Дану земельну ділянку площею 0,15 га. в для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. віднести до земель комунальної власності селищної ради.

3. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

Селищний голова                                                Ю.В.Ящук