Про передачу у власність земельної ділянки (48 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок восьма позачергова сесія                                            сьомого  скликання

від 24 вересня  2019 рік

Про передачу у власність

земельної ділянки

Заслухавши інформацію спеціаліста – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. та розглянувши заяви, учасників АТО, учасників бойових дій, які проживають на території  Червоненської селищної ради Андрушівського району, щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за межами населеного пункту с. Крилівка та перебувають у комунальній власності селищної ради, враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради, керуючись ст. 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада.

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Крилівка:

• Мельнику Володимиру Івановичу  площею 2.0 га. кадастровий номер 000;
  • Богайчуку Івану Вікторовичу площею 2.0 га. кадастровий номер 000;
  • Павлушко Івану Миколайовичу площею 2.0 га. кадастровий номер 000.

2. Спеціалісту – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

Селищний голова                                                                             Ю.В. Ящук