Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (14 проєкт): Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я 

ХІV сесія VIII скликання

 

від  19 листопада 2021 року                                                                                

 

Про передачу індивідуально

визначеного майна комунальної

власності Червоненської селищної

територіальної громади

 

Керуючись статтями 25, 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 133, 134, 136 Господарського кодексу України, з метою підвищення ефективного та раціонального використання майна комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади,  враховуючи висновки постійної комісії  селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг, селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати Комунальному підприємству «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради на праві господарського відання індивідуально визначене майно комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади, згідно з додатком.

2. Селищному голові створити комісію з приймання – передачі індивідуально визначеного майна від Червоненської селищної ради до Комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради.

4. Приймання - передачу вищевказаного комунального майна здійснити відповідно до чинного законодавства України.

5. Доручити відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату селищної ради спільно з відділом відділом соціально-економічного розвитку, комунальної власності, земельних відносин, екології, благоустрою, архітектури та містобудування підготувати проєкт договору на закріплення майна  комунальної власності  Червоненської селищної ради за комунальним  підприємством «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради на праві господарського відання.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку та сфери послуг.

 

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК