Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 скликання (4 сесія 1): Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Червоненська селищна рада

Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

IV сесія VIII скликання

Від  26 січня  2021 року                                                                                               № 71

 

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

        Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій», ст. 116, 118, 121, 122 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника І категорії Сокірко Т. В. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:   

1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи те, що дані громадяни набули право власності на майно та згідно записів в земельно-облікових документах відповідно додатку № 1, даного рішення.

2. Дозволити громадянам замовити і виготовити у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічну документацію із землеустрою  на земельні ділянки на площу що вказана в додатку № 1, даного рішення.

3. Встановити термін дії наданого дозволу даного рішення на період 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення.

4. У випадку, коли громадянам, кому надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у відповідності даного рішення не надасть у вказаний термін погоджену документацію із землеустрою на затвердження до Червоненської селищної ради, дозвіл вважатиметься анульованим.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                            Юрій ЯЩУК

 

 

 

 

 

                                                                                                                    Додаток №1

до рішення четвертої сесії

                 восьмого скликання від 26 січня 2021 року

 

 

СПИСОК

громадяни, яким надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд:

 

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце знаходження земельної ділянки

Орієнтовна площа земельної ділянки

1

Колісник Алла Адамівна

смт. Червоне вул. Щаслива 13

0,15 га

2

Палій Михайло Володимирович

Талько Оксана Вікторівна

смт Червоне вул. Першотравнева 8

0,10 га

3

Нагребельна Олена Миколаївна

с. Крилівка вул. Матросова 14

0,25 га

4

Конопацька Олена Леонідівна

смт. Червоне вул. Вишнева 49

0,15 га

5

Ліпінська Лідія Іванівна

смт. Червоне вул. Франка 20

0,12 га

Секретар ради                                      &nbs