Про передачу у власність земельної ділянки (46 сесія )

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОАТУУ 1820355600

Сорок шоста позачергова сесія                                                   сьомого  скликання

від 01 серпня  2019 рік

Про передачу у власність

земельної ділянки

Заслухавши інформацію спеціаліста – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. та розглянувши заяву учасника АТО, учасника бойових дій, який проживає на території  Червоненської селищної ради Андрушівського району, щодо передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, яка розташована за межами населеного пункту с. Глинівці та перебуває у комунальній власності селищної ради, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, керуючись ст. 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада.

Вирішила:

1. Передати у власність земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Глинівці:

Дайнека Євген Ілліч площею 2,00 га. кадастровий номер 1820382800:04:000:0210.

2. Спеціалісту – земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

Селищний голова                                                          Ю. В. Ящук