Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

19.11.2021                                       смт. Червоне                                        № 35-од

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 № 2493-III, постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження селищного голови від 04.01.2016 № 3-од «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Червоненської селищної ради»:

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів.

2. Затвердити вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів  згідно додатку №1.

3. Голові конкурсної комісії селищної ради Безноско Н.Б. забезпечити опублікування повідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів у газеті «Новини  Андрушівщини» та на офіційному сайті Червоненської селищної ради, згідно додатку №2.

4. Конкурсній комісії селищної ради  здійснювати прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення в газеті відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Голові конкурсної комісії Безноско Н.Б. надавати додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці посади на яку оголошено конкурс.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С.

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУК

З розпорядженням ознайомлений(а) (19.11.2021):

________________ Неля БЕЗНОСКО

Додаток № 1

до розпорядження селищного голови від 19.11.2021  № 35-од

Вимоги до кандидатів

на заміщення вакантної посади апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів

Вимоги до професійної компетентності кандидатів на посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів:

Додаток №2

до розпорядження селищного голови від 19.11.2021  № 35-од

про проведення конкурсу

Відповідно до розпорядження селищного голови Червоненської селищної ради від 19.11.2021 № 35-од, Червоненська селищна рада, яка розташована у   смт. Червоне Житомирської області, по вул. Миру,  буд. 28 (тел. 04136 4-61-54) оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади -  начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається головою конкурсної комісії Безноско Нелею Борисівною за вищевказаним телефоном або за телефоном 067-409-57-11, а також на особистому прийомі у адмінприміщенні селищної ради за вищевказаною адресою.

Основні вимоги до кандидатів на посаду начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Червоненської селищної ради та її виконавчих органів, інших виконавчих органів: громадяни України з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільним володінням державною мовою, стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби  або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вмінням працювати на комп’ютері на рівні досвідченого користувача.

Повинен знати: Конституцію України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні""Про службу в органах місцевого самоврядування""Про державну службу""Про запобігання корупції"  та інше законодавство України з питань надання адміністративних послуг.

Термін прийняття документів: протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в газеті  на заміщення вакантної посади та на офіційному сайті Червоненської селищної територіальної громади, а саме - 19.11.2021.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Червоненської селищної ради, такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями, пов'язаними з прийняттям на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби;

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; (форма, затверджена наказом Мінстату від 26.12.95 р. № 343)

• дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

• копії документів про освіту, за наявності: підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

• довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Оголошення про проведення конкурсу опубліковано в газеті «Новини Андрушівщини» та розміщено на веб-сайті Червоненської селищної ради за посиланням: https://chervonenska-gromada.gov.ua