Про надання згоди на прийняття майна до комунальної власності Червоненської ОТГ

Андрушівського району  Житомирської області

Шістдесята сесія                                                                   сьомого скликання

від  23.09. 2020 року

Про надання згоди на прийняття майна

до комунальної власності Червоненської ОТГ

Керуючись ст. 142 Конституції України, п.30 ч.1 ст.26, статтями 59,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  абзац 2,3,4 п.10 Прикінцевих положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівлі Андрушівської районної ради (Адмінбудинок), який знаходиться за адресою: м. Андрушівка, пл. Т.Г.Шевченка,1 та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Андрушівського району.

2. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини цілісного майнового комплексу КП «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівською районної ради», який знаходиться за адресою: м. Андрушівка, вул. Тітова, 42 та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Андрушівського району.

3. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівлі, що знаходиться на балансі Андрушівської школи мистецтв за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 11 та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

4. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівлі районного будинку культури за адресою: м. Андрушівка, вул. Садова, 2, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

5. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівель, що знаходяться на балансі Андрушівської школи мистецтв, за адресами: м. Андрушівка, вул. Київська, 24, 26, та перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

6. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівель Андрушівської районної бібліотеки, за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 13, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

7. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівель, що перебувають на балансі Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи, за адресами: м. Андрушівка, вул. Зозулінського, 13а , Ярослава Мудрого, 2 та знаходяться  у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

8. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівлі, що перебуває на балансі КПНЗ «Будинок дитячої творчості» Андрушівської районної ради, за адресою: м.Андрушівка, вул. Киівська, 21, та знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

9. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської ОТГ частини будівлі, що перебуває на балансі КПНЗ «Станція юних техніків» Андрушівської районної ради, за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 19  та перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.

10. Уповноважити селищного голову Червоненської селищної ради Житомирської області направити клопотання та дане рішення до Андрушівської районної ради Житомирської області для прийняття рішення про передачу  майна зазначеного в п. 1-9 даного рішення.

11. Контроль за виконанням даного рішенням покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                Юрій ЯЩУК