Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Червоненської селищної ради (44 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сорок четверта позачергова сесія                                      сьомого скликання

від  12 червня 2019  року

Про надання дозволу на

розробку технічної документації

з нормативної грошової оцінки

земель населених пунктів

Червоненської селищної ради

Керуючись п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст.201 Земельного кодексу України, Податковим кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» на розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Червоненської селищної ради (смт. Червоне та сіл Крилівка, Малі Мошківці, Забара, Котівка).

2. Надати дозвіл селищному голові Ящуку Ю. В. на укладання договору з надання послуг з розробки технічних документацій з нормативної грошової оцінки населених пунктів Червоненської селищної ради.

3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Секретарю селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Червоненської селищної ради.

Селищний голова                                                                                  Ю.В. Ящу