Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Червоненської селищної ради (44 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок четверта позачергова сесія                                      сьомого скликання

від  12 червня 2019  року

Про надання дозволу на

розробку технічної документації

з нормативної грошової оцінки

земель населених пунктів

Червоненської селищної ради

Керуючись п.34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, ст.201 Земельного кодексу України, Податковим кодексом України, Законами України «Про оцінку земель», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ДП «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» на розроблення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Червоненської селищної ради (смт. Червоне та сіл Крилівка, Малі Мошківці, Забара, Котівка).

2. Надати дозвіл селищному голові Ящуку Ю. В. на укладання договору з надання послуг з розробки технічних документацій з нормативної грошової оцінки населених пунктів Червоненської селищної ради.

3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

4. Секретарю селищної ради забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Червоненської селищної ради.

Селищний голова                                                                                  Ю.В. Ящу