Про умови оплати праці заступника селищного голови (51 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят перша сесія                                                                            сьомого скликання

від 23.12. 2019 року

Про умови оплати праці

заступника селищного голови

Керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2007 року № 700 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 » «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури судів та інших органів»,  селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити заступнику селищного голови Поліщук Олені Володимирівні щомісячно на 2020 рік в межах фонду оплати праці надбавку в розмірі 50% до посадового окладу за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  2. Преміювати заступника селищного голови щомісячно у 2020 році відповідно до її особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі 50 % посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці.
  3. Виплачувати заступнику селищного голови матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  4. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

Селищний голова                                                                                Ю.В.Ящук