8 скликання (2 сесія): Про передачу службового автомобіля

ІІ сесія VIII скликання

від 17 грудня 2020 року                                                                                               № 29

Про передачу службового автомобіля

Керуючись статтями 26, 29, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про національну поліцію» Наказу  Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою ефективного виконання покладених на дільничного офіцера поліції завдань відповідно до законодавства України, враховуючи висновок постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати на умовах тимчасового безоплатного користування службовий автомобіль: марка – ЗАЗ 110217, колір - червоний, номерний знак – 01209 ВА, тип ТЗ – легковий хетчбек, рік випуску – 2003, який є власністю та перебуває у володінні та управлінні – Червоненської селищної ради, дільничному офіцеру поліції.

2. Встановити термін тимчасового безоплатного користування автомобілем з 01.01.2021 року по 31.03.2021 року.

3. Визначити місце стоянки автомобіля гараж КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради за адресою: вул. Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області. Відповідальним за збереження автомобіля призначити дільничного офіцера поліції - Яковчука Я.М.

4. Передати разом з автомобілем паливно-мастильні матеріали. Кожного місяця починаючи з 01.01.2021 року, згідно акту-прийому передачі, передавати паливно-мастильні матеріали у таких кількостях: бензин - 10 л. та газ нафтовий – 80 л. Встановити норму витрати бензину та газу нафтового на 100 км. пробігу у таких значеннях: бензин 6,4 л., газ нафтовий 8,0 л.

5. Затвердити форму Акта прийому – передачі майна відповідно додатка (Додається).

6. Рішення селищної ради прийняте шістдесятою сесією сьомого скликання від 23.09.2020 року «Про передачу службового автомобіля» вважати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Селищний голова                                                               Юрій ЯЩУК

до рішення селищної ради

ІІ сесії VIII скликання

від 17.12.2020 року

ПОГОДЖУЮ:

ЗАТВЕРДЖУЮ:

Червоненський селищний голова

________________ Ю.ЯЩУК

«____» ___________ 2021р.

АКТ

прийому – передачі майна

смт Червоне                                                                                   «___»  ________2021р.

Ми, комісія в складі: _________________________________________________________________________________________________

________________________________________, склали даний акт про передачу майна в тимчасове безоплатне користування, від Червоненської селищної ради до дільничного офіцера поліції Червоненської селищної ради, а саме:

Найменування

Одиниця виміру

Первісна вартість, грн.

1.

РАЗОМ

Акт складено у двох примірниках, один з яких залишається в Червоненській селищній раді, другий у дільничного офіцера поліції Червоненської селищної ради.

Члени комісії: