Житомирська область, Бердичівський район

Червоненська селищна рада

Житомирської області

ІІІ сесія VIII скликання

від  23 грудня 2020 року                                                                                                  № 52

Про умови оплати праці

селищного голови

Керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 525 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ», додатком №50 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рекомендації засідання постійних комісій, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Встановити селищному голові Ящуку Юрію Валентиновичу щомісячно на 2021 рік в межах фонду оплати праці надбавку в розмірі 50% до посадового окладу за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
  2. Преміювати селищного голову Ящука Ю.В. щомісячно у 2021 році відповідно до його особистого вкладу у загальні результати роботи в розмірі 50 % посадового окладу, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат в межах фонду оплати праці, з можливістю щоквартально переглядати відсотковий розмір премії.
  3. Виплачувати селищному голові Ящуку Ю.В. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки в розмірі середньомісячної заробітної плати.
  4. Взяти до відома, що в разі відсутності селищного голови надано право секретарю селищної ради здійснювати преміювання та надавати матеріальні допомоги працівникам.
  5. Виплату премій, надання матеріальних допомог проводити в межах затвердженого фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.
  6. Вважати таким, що втратили чинність з 01.01.2021 року рішення п’ятдесят першої сесії сьомого скликання від  23.12.2019 року «Про умови оплати праці селищного голови».
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг.

Селищний голова                                                                                                 Юрій ЯЩУК