Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження проекту «Будівництво системи водопостачання південної частини смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області» (46 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Сорок шоста позачергова сесія                                                                  сьомого скликання

від 1 серпня  2019 року

 

Про затвердження проекту «Будівництво системи

водопостачання південної частини

смт. Червоне Андрушівського району

Житомирської області»

 

     Відповідно до пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 200 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

     Згідно з висновком комісії Міністерства регіонального розвитку №6 від 02.07.2019 р, з розгляду поданих виконавчими комітетами міських, селищних, сільських рад об’єднаних територіальних громад проектних заявок на проекти, які можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та Програмою соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік (Розділ 5 Напрям 3 Пункт 7), селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект «Будівництво системи водопостачання південної частини смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області».

2. Здійснити видатки пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 1568,200 тис. грн.

3. Оприлюднити інформацію про проект у  місцевих засобах масової інформації або на сайті громади.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв'язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи. 

 

 

 Селищний голова                                                                                       Ю.В. Ящук