Житомирська область, Бердичівський район

Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року (56 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят шоста сесія                                                           сьомого скликання

від 01.06.2020 року

Про затвердження звіту про

виконання селищного бюджету

за І квартал 2020 року

Відповідно п.23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 4 ст. 80 Бюджетного Кодексу України, заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради Журбіцької С.В., враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про виконання селищного бюджету за І квартал  2020 року  по доходах в сумі 9044665 грн. та по видатках в сумі 8817625 грн.

по загальному фонду бюджету:

• доходи в сумі   - 8924653 грн.
  • видатки в сумі – 8754503 грн.

по спеціальному фонду бюджету:

• доходи в сумі  - 120012 грн.
  • видатки в сумі – 63122 грн.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                               Юрій ЯЩУ