Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (5 проєкт): Про розгляд листа Андрушівської ДЮСШ Андрушівської міської ради

Червоненська селищна рада

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

V сесія VIII скликання

від                      2021 року                                                                            №

 

Про розгляд листа Андрушівської ДЮСШ

Андрушівської міської ради

                                           

     Відповідно ст.26, ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист директора ДЮСШ за № 7 від 16.01.2021р. про потребу в коштах на виплату заробітної плати з нарахуваннями тренеру-викладу Червоненського відділення футболу Андрушівської ДЮСШ Андрушівської міської ради, враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати кошти іншої субвенції з місцевого бюджету до бюджету Андрушівської територіальної громади в сумі 63006 грн. (шістдесят три тисячі шість гривень) Андрушівській ДЮСШ Андрушівської міської ради, на оплату праці тренера-викладача з відділення футболу Червоненського відділення Андрушівської ДЮСШ в 2021 році.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

 

 

 

Селищний голова                                                                  Юрій ЯЩУК