8 скликання (8 сесія): Про передачу у власність земельної ділянки

VIII сесія VIII скликання

від 16  квітня  2021 року                                                                            № 163

Про передачу у власність

земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 116, 118, 121, 122  Земельного Кодексу України,  розглянувши заяву учасника бойових дій (АТО) Рибцева Михайла Павловича про передачу земельної дялянки у приватну власність площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність  Рибцеву Михайлу Павловичу  земельну ділянку загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер земельної ділянки 1820385600:05:000:0053, що розташована за межами с. Крилівка Червоненської селищної територіальної громади.

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Рибцеву М. П.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну ділянку для внесення змін в земельно-облікові документи.

4. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинцю О. В. та старості відповідного старостинського округу територіальної громади  внести зміни в земельно - облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                    Юрій ЯЩУК