8 скликання (8 проєкт): Про передачу в оренду земельної ділянки

ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

П Р О Е К Т  Р І Ш Е Н Н Я

VIII сесія VIII скликання

Від 16 квітня 2021 року                                                            №

Про передачу в оренду

земельної ділянки

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.93, ст. 124 Земельного Кодексу України, Закону України «Про оренду землі», розглянувши заяви від громадян  Добровольського Андрія Володимировича та  Майора Віктора Михайловича, заслухавши інформацію спеціаліста І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології Волинця О. В.  про передачу  земельної ділянки в оренду, що розташована в населеному пункті с. Крилівка вул. Польова 1, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати земельну ділянку в оренду Добровольському Андрію Володимировичу та Майору Віктору Михайловичу терміном на __ (__) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради загальною площею 0,9826 га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 1820385600:02:000:0173, що розташована в населеному пункті с. Крилівка вул. Польова 1.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки становить 18689,54 грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі __% від вартості землі, яка буде становити__ грн. в рік /__ грн. в місяць.

3. Доручити селищному голові укласти договір оренди землі з Добровольським  Андрієм Володимировичем та Майором Віктором Михайловичем згідно чинного законодавства.

4. Рекомендувати Добровольському Андрію Володимировичу та Майору Віктору Михайловичу зареєструвати договір оренди земельної ділянки в  термін передбачений чинним законодавством.

5. Спеціалісту І категорії земельних ресурсів комунальної власності та екології  селищної ради  довести дане рішення до відома Добровольського Андрія  Володимировича та Майора  Віктора Михайловича щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Селищний голова                                                                  Юрій ЯЩУК