Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

8 скликання (6 проєкт): Про затвердження акту приймання-передачі нерухомого майна

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Житомирської області

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

VІ сесія VIII скликання

від  ___ березня 2021 року                                                                    № ___

 

Про затвердження акту приймання-передачі

нерухомого майна    

 

     Відповідно до ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення четвертої сесії восьмого скликання Андрушівської міської ради Бердичівського району Житомирської області від 29.01.2021 року №10 «Про передачу об’єктів нерухомого майна у власність Волицької сільської та Червоненської селищної громади», рішення V сесія VIII скликання від 12.02. 2021 року № 99 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Червоненської селищної громади нерухомого майна», розглянувши акт приймання-передачі нерухомого майна з комунальної власності Андрушівської міської громади в особі Андрушівської міськох ради Житомирської області до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади в особі Червоненської селищної ради Житомирської області, а саме, нежитлової будівлі аптека №50 площею 155,3 кв.м., сарай площею 42,5 кв.м., яка розташована за адресою: Житомирська область, смт Червоне, провулок Базарний, 6, враховуючи висновки постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити акт приймання-передачі нерухомого майна з комунальної власності Андрушівської міської громади в особі Андрушівської міської ради Житомирської області до комунальної власності Червоненської селищної громади в особі Червоненської селищної ради Житомирської області, а саме: нежитлові будівлі аптека № 50 площею 155,3 кв.м., сарай площею 42,5 кв.м., що розташоване за адресою: Житомирська область, смт. Червоне, провулок Базарний, 6.

2. Прийняти майно, зазначене в п.1 даного рішення, до комунальної власності Червоненської селищної територіальної громади.

3. Головному бухгалтеру Червоненської селищної ради Журбіцькій С.В. поставити на баланс вище згадані матеріальні цінності.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

 

 

 

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК