Регуляторна політика органів місцевого самоврядування

Дата: 18.06.2021 13:39

Фото без описуДержавною регуляторною службою України підготовлено Методичні рекомендації щодо здійснення органами місцевого самоврядування державної регуляторної політики, державного нагляду (контролю), особливостей проведення перегляду регіональних регуляторних актів щодо їх відповідності вимогам чинного законодавства, реалізації державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності та, відповідно, механізму взаємодії органів місцевого самоврядування та ДРС за цими напрямами.

Дані рекомендації розміщено в центральних розділах офіційного веб-сайту ДРС (http://www.drs.gov.ua): «Регуляторна політика», «Дозвільна система та ліцензування», «Державний нагляд (контроль)», «Дерегуляція» у підрозділі «Актуальна інформація» кожного з цих розділів.

А саме:

1. Регуляторна політика:
  1. Дозвільна система та ліцензування:
  1. Державний нагляд (контроль):
  1. Дерегуляція: