Голова громади

Ящук Юрій Валентинович, народився 11 квітня 1975 року в селі Крилівка Андрушівського району Житомирської області.

Після закінчення школи в 1992 році вступив до Житомирського державного педагогічного університету ім.. І.Франка на фізико-математичний факультет денної форми навчання.

У 1996 році перевівся на індивідуальне навчання і працював вчителем математики та історії Крилівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Після закінчення інституту у 1997 році був призначений вчителем математики і фізики Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З вересня 2006 року по вересень 2008 року працював заступником директора з навчально-виховної роботи Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

З 2010 року і по цей час обіймає посаду голови Червоненської селищної ради, яка з 14.08.2015 року була реорганізована та набула статусу Червоненської об’єднаної територіальної громади.

За час своєї трудової діяльності зарекомендував себе відмінним керівником, що здатен чітко та грамотно організовувати роботу трудового колективу. Має високий професійний рівень, раціональне мислення, доброзичливість. Користується  повагою серед колег, легко знаходить спільну мову з людьми. Вірно виявляє пріоритети, знаходить конструктивні рішення, наполегливий та цілеспрямований, активний та діяльний. Завжди зберігає оптимізм, витримку та позитивне ставлення до роботи та підлеглих.

Систематично підвищує свій професійний рівень. Вчиться не тільки у сфері професійного росту, але й в плані особистого розвитку.