8 скликання (3 проєкт): Програма зайнятості населення на території Червоненської селищної ради на 2021 рік

рішення ІІІ  сесії

VІІІ скликання

від 23 грудня  2020 року

ПРОЄКТ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Програма зайнятості населення

Кошти задіяні на виконання Програми

Селищний бюджет

7

Орієнтований обсяг фінансових ресурсів, необхідних для виконання реалізації Програми

100000 грн.

І. Мета програми та rоловні концептуальні положення.

1. Мета програми - сприяння зайнятості населення, запобігання масовому безробіттю, забезпечення соціального захисту безробітних, а також прогнозування ринку праці на 2021 рік.

Мета програми:

Реалізація програми зайнятого населення, забезпечення ефективного збереження функціонуючих робочих місць, підвищення ефективності використання робочої сили та скорочення обсягів "прихованого безробіття". Своєчасно сприяти працевлаштуванню працездатного населення, запобігти масовому безробіттю шляхом здійснення активної політики на ринку праці, надання соціальної та матеріальної підтримки громадян, що потребують соціального захисту, забезпечити тимчасову зайнятість населення шляхом орrанізації оплачуваних громадських робіт, сприяти створенню нових робочих місць, підтримка суб'єктів господарювання, що створюють нові робочі місця, особливо в сільській місцевості.

Завдання:

Повне виконання завдань програми зайнятості на 2021 рік охопити 100 % незайнятого населення активними формами підтримки, вдосконалювати професійну освіту безробітних громадян з метою підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці і можливості як найшвидшого працевлаштування, розвиток оплачуваних громадських робіт.

2. Правове забезпечення зайнятості населення

Програма зайнятості населення розроблена на основі Закону України «Про зайнятість населення» тa Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Вищевказаними законами держава гарантує працездатному населенню у працездатному віці:

1)  добровільність праці, вибір або зміну професії та виду діяльності;