Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про результати аудиту КО "Центр ПМСД" Червоненської селищної ради

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять сьома позачергова сесія                                                                             сьоме скликання

23 листопада 2017 року

 

Про результати аудиту КО "Центр ПМСД"  

Червоненської селищної ради

 

     Керуючись ст. 17, 42 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, з метою забезпечення своєчасного реагування на проблеми, що виникають під час виконання в комунальних установах (організаціях, закладах) Червоненської селищної ради покладених законодавством функцій і завдань, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери, послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи Червоненська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про результати проведення внутрішнього аудиту відповідності в КО "Центр ПМСД" Червоненської селищної ради на тему: «Оцінка діяльності щодо законності та достовірності фінансової та бюджетної звітності, правильності ведення бухгалтерського обліку та оцінка діяльності щодо дотримання актів законодавства, планів, процедур, контрактів з питань збереження активів та управління майном» за період з 01.04.2016 по 31.08.2017 прийняти до відома.

2. Рекомендувати службовим особам КО "Центр ПМСД" Червоненської селищної ради усунути виявлені порушення.

3. Питання щодо правильності нарахування та виплати заробітної плати внутрішніх сумісників КО «Центр ПМСД» довивчити та винести на розгляд наступної сесії ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на аудиторську групу утворену розпорядженням селищного голови №194 від 22.09.2017року.

 

 

Селищний голова                                                                                           Ю.В. Ящук