Про припинення права постійного користування земельною ділянкою(29 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев’ята сесія                                                                                                сьомого скликання

Від 22 лютого 2018 року

Про припинення права

постійного користування

земельною ділянкою

Розглянувши заяву жительки смт. Червоне про припинення права постійного користування земельною ділянкою, керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою жительці смт. Червоне Гарлінській  Євгенії Ігнатівні за адресою  смт. Червоне вул. Залізнична з/м № 13, орієнтовною площею  0,05га.,  за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

2. Дану земельну ділянку площею 0,05 га. в т.ч. ріллі – 0,05 га. віднести до земель комунальної власності селищної ради.

3. Спеціалісту земельних ресурсів та комунальної власності внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

Селищний голова                                                       Ю.В.Ящук